kasımpasa taraftar sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kasımpasa taraftar sitesi

kasımpasa

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

lincolnden açıklamalar

YazarMesaj
girlfb
MODERATÖR
MODERATÖR
girlfb

lincolnden açıklamalar Empty
MesajKonu: lincolnden açıklamalar   lincolnden açıklamalar Icon_minipostedÇarş. Nis. 30, 2008 7:47 pm

Galatasaray'ın Brezilyalı yıldızı Cassio Lincoln, Galatasaray ile 4 yıllık sözleşmesinin bulunduğunu belirterek, "Futbolu 4 yılın sonunda Galatasaray'da bırakacağım" dedi.

Lincoln, düzenlediği basın toplantısında, geldiğinden bu yana hiç konuşmamasının basın için de zor olduğunu söyleyerek, "Gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederim. Dil zorluğu ve yönetimin konuşmak için zaman gerektiğini düşünmesi, bu kopukluğa neden oldu" dedi. Beşiktaş maçı öncesindeki kampta yaşadığı olayın, Türkiye'de yaşadığı tek olumsuz şey olduğunu dile getiren Cassio Lincoln, "Tabi ki yaşamayı istemezdim, ama insan hep istediği gibi şeyler yaşayamaz" ifadesini kullandı. "Bu olayda evet hatalıyım" diyen Brezilyalı futbolcu, "Kulübün kuralları vardır, tüzüğü vardır, ben bunlara uymadım. O gece beni ziyaret eden kişiler dostlarımdır ve ailem gibidirler. Kendileri buraya beni maç için moral verip yüreklendirmeye gelen insanlardır. Hata yaptığınız zaman özür dilemeniz gerekir. Ben maç toplantısında onları bu maçta yalnız bıraktığım için arkadaşlarımdan özür diledim

lincolnden açıklamalar
1 sayfadaki 1 sayfası