kasımpasa taraftar sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kasımpasa taraftar sitesi

kasımpasa

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Köln"de kalmak istiyor

2 posters
YazarMesaj
eMrE
SÜPER MODERATÖR
SÜPER MODERATÖR
eMrE

Köln"de kalmak istiyor Empty
MesajKonu: Köln"de kalmak istiyor   Köln"de kalmak istiyor Icon_minipostedPerş. Mayıs 15, 2008 4:18 pm

<HR style="COLOR: #e9e9e9" SIZE=1>

Almanya ikinci liginden bu sezon birinci lige (Bundesliga) çıkan 1. FC Köln'ün teknik direktörü Christoph Daum, takımın başında kalmak istediğini söyledi. Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Daum, ''Express'' gazetesi için yazdığı bir makalede, geleceğiyle ilgili söylentilere son vermek istediğini belirterek, ''Elbette Köln'de kalmak istiyorum. 2010 yılına kadar sözleşmem var. Bunu yerine getirmek istiyorum. Ben kulüp ile oynamıyorum. Bu bir poker değil'' şeklinde ifade kullandı.

Daum, Köln'de çok iyi şartların olduğunu, ancak yapacak daha çok şeyin bulunduğunu ifade ederek, şartları konuşmak için kulüp yönetimiyle bir araya geleceğini, ancak bunun bu hafta içinde olmayacağını, bu görüşmenin de kişiler ile ilgili değil, kulübün geleceğiyle ilgili olacağını kaydetti.

Köln kulübünün geleceği için yapısal değişikliklerin mutlaka gerekli olduğunu savunan Daum, ''Hedef, kulübün Bundesliga'da yeniden sağlam bir şekilde yerleştirilmesi olmalı, ancak bunun için belirli bir yapının oluşturulması gerekiyor'' şeklinde görüş belirtti.

Kulüp başkanı Wolfgang Overath da takımı Bundesliga'ya çıkartan bir teknik direktör ile yola devam etmelerinin kendilerini memnun edeceğini söyledi.
[/size]
Köln"de kalmak istiyor User_online Köln"de kalmak istiyor Report
girlfb
MODERATÖR
MODERATÖR
girlfb

Köln"de kalmak istiyor Empty
MesajKonu: Geri: Köln"de kalmak istiyor   Köln"de kalmak istiyor Icon_minipostedPerş. Mayıs 15, 2008 4:43 pm

ben kalcanı duydum köln de gazetede öle yazıodu dün

Köln"de kalmak istiyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Diego kalmak istiyor!