kasımpasa taraftar sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kasımpasa taraftar sitesi

kasımpasa

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kaş ispanyaya gitti

2 posters
YazarMesaj
eMrE
SÜPER MODERATÖR
SÜPER MODERATÖR
eMrE

Kaş ispanyaya gitti Empty
MesajKonu: Kaş ispanyaya gitti   Kaş ispanyaya gitti Icon_minipostedCuma Mayıs 16, 2008 3:01 pm

Beşiktaş'ın 22 yaşındaki genç defans oyuncusu İbrahim Kaş bu sabah İspanya'ya gitti.

Siyah-Beyazlı takım ile sözleşmesi sona eren ve yeni kulübü Getafe ile 4 yıllığına anlaşan milli futbolcu menajeri Ahmet Bulut ile birlikte İspanya yolculuğu öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Bulut, Getafe kulübü ile 4 yıllığına anlaşma imzaladıklarını ve bugün sağlık kontrolünden geçeceklerini söyledi.

Genç yaşta La Liga'da forma giyecek olan İbrahim Kaş ise buruk bir mutluluk yaşadığını ifade etti. Beşiktaş'ta daha uzun yıllar forma giyerek, siyah-beyazlı camiaya uzun yıllar hizmet vermek istediğini ancak şartların bu şekilde geliştiğini söyledi.

"Bu benim için büyük bir gurur. İspanya'da ülkemi ve Beşiktaş'ı temsil edeceğim. Ama buruk olduğumu söyleyebilirim. Beşiktaş'ta daha uzun yıllar oynamak isterdim. Ancak olmadı. Beni ispanya'da zor bir sürec bekliyor ama o dönemi de atlatacağıma eminim. Ben öncelikle başta Mehmet Ekşi olmak tüm üzere altyapı hocalarıma, ayrıca benim için çok şeyler yapan Ertuğrul hocama çok teşekkür ediyorum. Tigana'dan sonra bana sürekli şans verdi. Bende onun yüsünü kara çıkartmadım. Ayrıca Beşiktaş'tan ayrılacağım haberleri çıkmasına rağmen bana son dört maçta şans verdi. Bunu hiç bir hoca yapmazdı diye düşünüyorum".

İbrahim Kaş, İspanya'ya gitmesinin kendisini etkilemeyeceğini, 14 yaşından bu yana ailesinden uzakta olduğunu dile getirirken,"Bana gurbette yaşamak koymaz. Orada elimden geleni yapacağım" dedi.

"Ben 14 yaşımda ailemin yanından ayrılırak gurbete çıktım. Bana gurbette yaşamak çok koymaz. İspanya'da da elimden geleni yaparak başarılı olmaya çalışacağım. Getafe'nin bana sunduğu şartlar uygundu. Kendimin ve ailemin geleceği açısından olumlu bir sözleşme teklif ettiler. Ben Beşiktaş'ta kalmak istiyordum ama aradaki şart farkları beni Getafe'yi tercih etmeme neden oldu.

22 yaşındaki futbolcu İspanya'da top koşturan Nihat Kahveci ve Ersan Martin'i örnek aldığını ifade etti ve hedefinin Getafe'de başaralı olduktan sonra büyük takımlara transfer olmak olduğunu söyledi.

"Nihat Kahveci ve Ersan Martin'i örnek alıyorum. Onlardan daha genç olabilirim ve tabiki hedeflerim var. İlk amacım Getafe'de başarılı olmak. Daha sonrada büyük takımlarda forma giymek istiyorum"

apacesahmet
MODERATÖR
MODERATÖR
apacesahmet

MesajKonu: Geri: Kaş ispanyaya gitti   Kaş ispanyaya gitti Icon_minipostedC.tesi Mayıs 31, 2008 12:04 pm

inşallah başarılı olursun ibrahim kaç.ülkemizi orada çok iyi temsil edeceğine inanıyoruz..allah yar ve yardımcın olsun.
apacesahmet
MODERATÖR
MODERATÖR
apacesahmet

MesajKonu: Geri: Kaş ispanyaya gitti   Kaş ispanyaya gitti Icon_minipostedC.tesi Mayıs 31, 2008 12:08 pm

İbrahim Kaşkarabükte doğdu.karabükte futbol oynadıktan sonra (d. 20 Eylül 1986) Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nde forma giyen futbolcu. Futbola Beşiktaş’ın altyapısında başladı. Genç yaşına rağmen güçlü fiziği ve hücuma yaptığı katkıyla hocalarının dikkatini çekti. A Takımla ilk idmanına Rıza Çalımbay döneminde çıktı ve 2004-2005 sezonunun son haftalarında A Takım forması ile tanıştı. Jean Tigana döneminde ise İkinci Lig takımlarından Kocaelispor’a kiralanan İbrahim Kaş, 2006-2007 sezonunda Fransız teknik direktörün isteği üzerine Beşiktaş’ta kaldı.
İlk ulusal takım seviyesindeki mücadelesinde 17 Kasım 2007 tarihinde ilk on birde Norveç karşısında çıkmıştır. Maçın 16. dakikasına kadar oyunda kalan oyuncu sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kalmıştır. yeni sezondan itibaren Getafe forması giyecek olan KAŞ idolünün Nihat kahveci oldugunu söyledi

Kaş ispanyaya gitti
1 sayfadaki 1 sayfası