kasımpasa taraftar sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kasımpasa taraftar sitesi

kasımpasa

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

TRİBÜN ALEMİNİN GELMİŞ GEÇMİŞ EN BÜYÜK KASIMPAŞALISI

3 posters
YazarMesaj
eMrE
SÜPER MODERATÖR
SÜPER MODERATÖR
eMrE

TRİBÜN ALEMİNİN GELMİŞ GEÇMİŞ EN BÜYÜK KASIMPAŞALISI Empty
MesajKonu: TRİBÜN ALEMİNİN GELMİŞ GEÇMİŞ EN BÜYÜK KASIMPAŞALISI   TRİBÜN ALEMİNİN GELMİŞ GEÇMİŞ EN BÜYÜK KASIMPAŞALISI Icon_minipostedÇarş. Nis. 30, 2008 2:55 pm

Evet arkadaşlar.eğer şu anda kasımpaşa tribününden bahsediliyorsa bu onun sayesinde.menderes abimiz bu alemin en büyük lideri olmuştur her zaman.kado abimizden,metin abimizden,afyon abimizden dinlediklerim beni çok ama çok duygulandırmıştı ve bu sitede onunda yeri olmalı diye düşündüm.onu duyanlar ve nasıl bir kişi olduğunu merak edenler olmuştur elbette.kendisi vurularak öldürüldü.cenazesinde bütün kasımpaşa şokta ve metin abinin bir sözü bütün herkesi göz yaşına boğmuş.KALK MENDO MAÇA GİDECEĞİZ...sizlere bir yazıdan alıntı yapmak istiyorum.
inönüde fener bjk maçı zamanın çarşısı gs tayfası ile yaklaşık 1200 kişi civarında toplanmıştı... MENDERES hapiste Pepe Metin askerde idi kasımpaşa ordaydı ama kafadakiler olmayınca birlik ruhu yoktu çarşı ve haznedar bir olup bu fırsatı değerlendirmek istemişlerdi... bizimkiler içlerinden bir çocuğa bjk atkısı forması giydirip salmışlardı 1200 eli sopalı gözü dönmüşün yanına... çocuk dediki abi fenerlilerın yanından gelıyorum PEPE ve MENDERES orda... nasıl olur dediler.. çocuk MENDERES hapisten çıkmış... PEPE de firar etmiş maça gelmiş dediği anda 1200 kişi dağılıp 75-100 kişi kalmışlardır...
Eskiden barışın ilk olduğu yıllarda ve takibi yıllarda hep "menderes yaşasaydı barış zor olur" derlerdi. Menderes'e Türkiyede kendine tribün diyen her grubun saygı duyduğunu gördüm ve duydum. Bunun için o efsane Menderes abimiz.

TRİBÜN ALEMİNİN GELMİŞ GEÇMİŞ EN BÜYÜK KASIMPAŞALISI 2nqfbwy
apacesahmet
MODERATÖR
MODERATÖR
apacesahmet

MesajKonu: Geri: TRİBÜN ALEMİNİN GELMİŞ GEÇMİŞ EN BÜYÜK KASIMPAŞALISI   TRİBÜN ALEMİNİN GELMİŞ GEÇMİŞ EN BÜYÜK KASIMPAŞALISI Icon_minipostedPerş. Mayıs 29, 2008 7:45 pm

saolasın emre kasımpaşalılar ve fenerliler zaten en büyük taraftar kitlesidir.çarşıda kalmadı pazarda
girlfb
MODERATÖR
MODERATÖR
girlfb

MesajKonu: Geri: TRİBÜN ALEMİNİN GELMİŞ GEÇMİŞ EN BÜYÜK KASIMPAŞALISI   TRİBÜN ALEMİNİN GELMİŞ GEÇMİŞ EN BÜYÜK KASIMPAŞALISI Icon_minipostedC.tesi Mayıs 31, 2008 9:58 pm

evet kasımpaşa ve genç fenerbahçeliler en büyük taraftarlar çarşıda yok Very Happy

TRİBÜN ALEMİNİN GELMİŞ GEÇMİŞ EN BÜYÜK KASIMPAŞALISI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-