kasımpasa taraftar sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kasımpasa taraftar sitesi

kasımpasa

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Abi Buyur Taze Nickler Çıktı Bile !!

3 posters
YazarMesaj
girlfb
MODERATÖR
MODERATÖR
girlfb

Abi Buyur Taze Nickler Çıktı Bile !! Empty
MesajKonu: Abi Buyur Taze Nickler Çıktı Bile !!   Abi Buyur Taze Nickler Çıktı Bile !! Icon_minipostedPtsi Mayıs 05, 2008 3:46 pm

1-Şanlıyız Şöhretliyiz Paşayız Kralız Reklamız Markayız Falanına Filanız Kralına Değil Alayına Basarız Tek Farkımız KASIMPAŞALI Olmazmız

2-Kasımpaşalıyız sokaklar evimiz Kasımpaşalıyız adam gibi severiz bize bir adım gelene biz on adım gideriz dinle cici kız zannedersinki Kasımpaşalı ağlamaz Kasımpaşalı kayboldumu kimse bulamaz.Şimdi anlıyorsunuz ya hiç kimse Kasımpaşalı gibi sevip aşık olamaz...

3-Bizde sabah olmaz Bizde güneş doğmaz Biz isyankarız oğlum Bizle dost olmak size yakışmaz Toplumda hep itiliriz Sanmaki buna hevesliyiz biz ligin değil sevdiklerimizin eseriyiz..

4-Bizi görüp kendini sınama Sadece şanlı kasımpaşayız Hayat bir futbol ise penaltıları biz atarız

5-Dünya kadar derdimiz olsun senin gibi semtim olsun kavuşmaya zaman yoksa öbür dünya bizim olsun para şöhret elin olsun senin aşkın sevap olsun sen her yüzyılda ligden düşsende bütün taraftarın yanında olsun (KaSıMpAşA)
eMrE
SÜPER MODERATÖR
SÜPER MODERATÖR
eMrE

MesajKonu: Geri: Abi Buyur Taze Nickler Çıktı Bile !!   Abi Buyur Taze Nickler Çıktı Bile !! Icon_minipostedPtsi Mayıs 05, 2008 3:49 pm

saolasın
kardelen

MesajKonu: Geri: Abi Buyur Taze Nickler Çıktı Bile !!   Abi Buyur Taze Nickler Çıktı Bile !! Icon_minipostedPtsi Mayıs 19, 2008 8:34 pm

ellerine sağlık

Abi Buyur Taze Nickler Çıktı Bile !!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-